Etkinlikler
Etkinlik Planlarımız

Çocuklarımızın fiziksel, bilişsel ve psiko-sosyal gelişimlerinde yaptıkları etkinliklerin, girdikleri sosyal ortamların, yaşlarına uygun oyunlaştırma yöntemleriyle öğrendiklerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle, çocuklarımızın gelişimlerini destekliyoruz, merak duygularını pekiştiriyor, onların dışa dönük, özgüvenli bireyler olmalarını sağlıyoruz.


Yüzme

Yüzme etkinliği ile çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimleri desteklenir. Daha sağlıklı, aktif ve dışa dönük olurlar.


Aile Bilgilendirme

Çocuklarımızın gelişimleri ile ilgili velilerimizi bilgilendiririz, birlikte değerlendiririz. Çocuk aile ve okul bütünlüğüne önem veririz.


Gezi

Gezi etkinliğimiz ile, çocuklarımız farklı kültürel yerleri tanırlar, sorumluluk bilinçleri yükselir, algıları ve merak duyguları artar.


Sanat

Sanat, el ve motor becerilerin gelişmesini, renk ve şekilleri tanımalarını sağlar. Bunları kullanabilmeyi, alternatif çözümler üretmeyi öğrenirler.


Doğumgünü

Çocuklarımızın doğumgünleri hep birlikte kutlanır. Kutlamalarda düzenlediğimiz etkinlikler ile eğlenerek öğrenmeye devam ederler.


Dil Becerileri

Farklı dilleri öğrenmek, farklı açılardan düşünebilmeyi, kelime hazinesinin gelişmesini ve daha kolay sosyalleşmelerini sağlar.


Müzik Etkinliğimiz

Çocuklarımız bu etkinlik ile, melodileri, ritmi öğrenir. Kelime hazineleri gelişir. Eğlenerek öğrenmeye devam ederler.


Sosyal Etkinlikler

Etkinliklerimiz, çocuklarımızın yaşlarına uygun sosyal aktivitelerdir. Bunlar planlanırken çocuklarımız için en iyisi düşünülür ve hazırlanır.